f-e1557500721708.jpg

KURUMSAL

2011 yılında 100 m²’lik bir çalışma ofisi ile adım attığımız reklamcılık sektörüne, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.500 m² alanda faaliyet gösteren üretim tesisimiz ve 600 m² alanda baskı uygulamaları yaptığımız merkez ofisimiz ile devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz markalara değer katmayı ilke edinen anlayışımız, endüstriyel reklam alanındaki gelişmeleri büyük bir hız ile takip ederek uygulamamız ve en önemlisi iş ortaklarımızın bize duyduğu güven sayesinde büyüyerek, küçük bir baskı merkezinden büyük bir kurumsal kimlik uygulayıcısı haline geldik.

 

Bünyemizdeki grafik tasarımcılar, satış ve proje yöneticileri, endüstriyel uygulama takım liderleri, satış sonrası servis koordinatörleri ile tek bir noktadan iş ortaklarımızın tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Aracı bir partner gereksinimi duymaksızın, kendi bünyemizdeki İngilizce, Rusça ve Almanca dillerine hakim dış ticaret uzmanları ile yurtdışında her noktaya hizmet sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren 300’den fazla ulusal ve uluslararası markanın baskı ve endüstriyel reklam uygulamalarındaki tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 
 

Üretim Tesislerimiz

3.500 m²

Üretim

Sahası

1.000 m²

Depo

2.000 m²

Geri Dönüşüm

Depoları

4.000 m²

Yeşil

Alan

  • Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren üretim tesisimiz,  3.500 m² üretim sahası, 1.000 m² depo ve 2000 m² geri dönüşüm depo alanları, 4000 m² yeşil alan ile toplamda 10.500 m² alana kurulmuştur. Projelerimizin üretim aşamalarının tamamı kendi bünyemizdeki çelik imalat, hafif metal üretim, boya atölyesi, montaj ünitesi, akrilik üretim ve şekillendirme, CNC kesim, lazer kesim, LED ve elektrik uygulama, folyo uygulama, kalite kontrol birimleri ile gerçekleştirilmektedir.

Baskı
Merkezimiz

5.000 m

Ozalit

45.000 adet

Renkli

100.000 adet

Siyah-Beyaz

3.000 m²

Dijital Baskı

Merkezi

  • Baskı merkezimiz, Kayseri şehir merkezinde 600 m² alanda faaliyet göstermektedir. Günlük 5000 metre ozalit, 45.000 adet renkli, 100.000 adet siyah-beyaz ve 3000 m² dijital baskı hacmine sahiptir. Renk yönetimi konusunda uzman grafik tasarımcılarımız, yeni baskı teknolojilerini yakından takip eden uygulayıcı ekibimiz ile ulusal ve uluslararası pek çok firmanın baskı alanındaki ihtiyaçlarına çözüm getirmekteyiz.

 
 

Grup Markalarımız

logo png.png
011.png
 

İnsan Kaynakları

İşe Alma

Grubumuzu geleceğe taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan çalışanları fırsat eşitliği ilkesi ile işe alırız.

Kariyer Yönetimi

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile Grubumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliğini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz.

Kurumsal Gelişim ve Öğrenme

İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

Performans Yönetimi

Hedeflerle Yönetim yaklaşımını benimseyerek, çalışanlarımıza iş hedefleri bazında performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere etik, objektif bir performans yönetim sistemini uygularız.

 

Bizimle Çalışmak
İster misiniz?

Kariyerinizde doğru bir adım atmak için siz de CV’nizi bize gönderin.