KABİLİYETLER

  • PROJE YÖNETİMİ

Baskı merkezimiz ve üretim tesisimizde iş ortaklarımızın kurumsal kimlik  ile ilgili her türlü ihtiyacına akılcı çözümler sunmaktayız. Keşif, projelendirme, tasarım, üretim, sevkiyat, montaj, satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini bünyemizdeki takım liderleri, birim personelleri ve uygulama ekipleri tarafından sağlamaktayız.

Proje yönetimi, keşif sırasında iş ortağımız ile belirlenen içeriğin en iyi kalitede, belirlenen zaman ve bütçe dahilinde  teslim edilebilmesi için  planlama, tasarım, üretim, sevkiyat ve montaj aşamalarının tamamını kapsar. Müşteri haklarını gözeten anlayışımız, projenin tüm süreçlerinde titizlikle uygulanır. İş ortaklarımız, proje başlangıç toplantısıdan proje teslimine kadar projenin tüm aşamalarını her an “Süreç yönetim sistemi” üzerinden takip edebilmektedir. Projenin tesliminin ardından, servis ve bakım hizmetlerimiz ile iş ortaklarımıza destek vermeye devam etmekteyiz.

  • İŞ AKIŞ SÜRECİ

KEŞİF

Projenin ilk etabı olan “Keşif” aşamasında iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere projenin kapsamı belirlenir.

PROJELENDİRME

Keşif sonrasında projenin tamamlanmış hali 3 boyutlu olarak çizilerek, projelendirme gerçekleştirilir. Bu aşamada, iş ortaklarımızın beklentisi ile tamamlanmış projenin örtüşmesi titizlikle değerlendirilerek, gerekmesi durumunda proje çalışması revize edilir.

PROTOTİP

Seri üretime ve uygulamaya başlamadan önce çalışması yapılan iş ya da ürünün, niteliği ve kalitesini  gösterebilmek için amacı ile şahit numune oluşturulur.

ÜRETİM

Üretim aşamasında tüm iş standartlarına uygun biçimde taslak projede belirlenen kapsam uygulanır. A sınıfı malzeme kullanımı ve kusursuz işçilik üretimin her aşamasında büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

LOJİSTİK

Üretimi tamamlanan ürünlerin doğru paketleme ve uygun etiketlendirme ile en güvenli şekilde montaj sahasına ulaşması gerçekleştirilir. Kendi nakliye araçlarımız ile karayolu, aracı nakliye firmaları tarafından hava yolu ve deniz yolu vasıtasıyla ürünler güvenli bir şekilde dünyanın her noktasına ulaştırılır.

MONTAJ

Uygulama ekiplerimiz montaj için planlanan süre zarfında, tüm gerekli güvenlik önlemlerini alarak, demonte ürünleri en hızlı biçimde hazır hale getirir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslim gerçekleştirilir.

TEKNİK SERVİS

Teknik servis ve bakım çalışmalarını kendi bünyemizdeki endüstriyel uygulama ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Bakım çalışmaları ve yapılma sıklığı takım liderleri tarafından düzenli bir şekilde planlanmaktadır.